videokártya-probléma!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2015803
    xcut
    Felhasználó

      Az a problémám van, hogy van a gépemben egy GeForce MX 4-es kártya. Formatáltam a gépet, feltettem az UHU Linux 1.2-t, ami ugye automatikusan beállította a hardvereket. De ha már van egy viszonylag jó videokártyám, szeretném is használni! Márpedig még a legegyszerûbb 3D-s képernyõkímélõ is szaggat! Mi a megoldás, hogy tudom beállítani hogy a videokártya megfelelõen mûködjön? Fontos lenne!!!!
      [align=right][snapback]133763[/snapback][/align]

      Szerintem próbáld meg felrakni az nvidia drivert… a mikéntje 1000x le van írva a fórumon, keress rá.

      #2015804
      Bbt
      Felhasználó
        #1879579
        csaba
        Felhasználó

          Az a problémám van, hogy van a gépemben egy GeForce MX 4-es kártya. Formatáltam a gépet, feltettem az UHU Linux 1.2-t, ami ugye automatikusan beállította a hardvereket. De ha már van egy viszonylag jó videokártyám, szeretném is használni! Márpedig még a legegyszerûbb 3D-s képernyõkímélõ is szaggat! Mi a megoldás, hogy tudom beállítani hogy a videokártya megfelelõen mûködjön? Fontos lenne!!!!

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.