SuSE 9.0 OS, Szerverbeállítással kapcs. dolgok

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ SuSE 9.0 OS, Szerverbeállítással kapcs. dolgok

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2016888
    kisbetu
    Felhasználó

      Szeretnék egy normális webszervert létrehozni, mindenki a linuxot tanácsolta erre a célra. Nem vagyok tapasztalt linuxos

      Légy szíves, mondd meg mindenkinek, hogy verje a saját fütykösével a csalánt.

      Miért kéne egy teljesen idegen oprendszerrel szenvedned, mikor Apache webszerver van Windows alá is. Keresd meg, tedd fel.

      Persze, ha neked profi linuxos webszerverre van szükséged, az is megoldható, csak nem így, fórumos formában. Az ugyanis nem laikusoknak való.
      Bár, ha holnap repülõgépet kezdesz összerakni, akkor abban is szívesen segítünk.

      #2016889
      Norin
      Felhasználó

        [align=right][snapback]135032[/snapback][/align]

        Azért már volt dolgom a linux-val, csak még nem vagyok profi. Ezért gondoltam, mielõtt belekezdenék, tanácsot kérek.

        #2016890
        Bbt
        Felhasználó

          rakj fel egy apache-ot, konfigold be. Ha gondod van szólj. Mielõtt szólsz (mert gondod van) látogasd meg a http://www.szabilinux.hu idevágó részeit, és olvasd el az apache manuáljának megfelelõ részeit.

          #2016891
          admin
          Adminisztrátor

            Törölve

            #1879660
            csaba
            Felhasználó

              Sziasztok.
              Szeretnék egy normális webszervert létrehozni, mindenki a linuxot tanácsolta erre a célra. Nem vagyok tapasztalt linuxos, és kéne egy kis segítség valami f?gurutól. Ha van türelmetek a témámmal foglalkozni, kérlek segítsetek.

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.