Szeretnék egy normális webszervert létrehozni, mindenki a linuxot tanácsolta erre a célra. Nem vagyok tapasztalt linuxos
Légy szíves, mondd meg mindenkinek, hogy verje a saját fütykösével a csalánt.
Miért kéne egy teljesen idegen oprendszerrel szenvedned, mikor Apache webszerver van Windows alá is. Keresd meg, tedd fel.
Persze, ha neked profi linuxos webszerverre van szükséged, az is megoldható, csak nem így, fórumos formában. Az ugyanis nem laikusoknak való.
Bár, ha holnap repülõgépet kezdesz összerakni, akkor abban is szívesen segítünk.