a gaim 1.3.0 nem megy user modban

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok a gaim 1.3.0 nem megy user modban

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2017466
    Bbt
    Felhasználó

      1. logok vizsgálata
      2. tcpdump felrakása, manuál elolvasása (hogy miért javaslom), monitorozás, konzekvenciák levonása.

      #1879695
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok.
        UHU 1.1 ala telepitettem gaim 1.3.0 verziot.
        Root modban minden ok, user modban viszont bejelentkezesnel (kapcsolatfelvetel -nel) tovabb nem ‘lepik’.
        Konzolban futtava sem lattam semmilyen hibauzenetet.
        Otleteiteket elore is koszi.
        Udv. gtk.

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.