Sziasztok.
UHU 1.1 ala telepitettem gaim 1.3.0 verziot.
Root modban minden ok, user modban viszont bejelentkezesnel (kapcsolatfelvetel -nel) tovabb nem ‘lepik’.
Konzolban futtava sem lattam semmilyen hibauzenetet.
Otleteiteket elore is koszi.
Udv. gtk.