írd le pontosan, hogy mit szeretnél.
a „hálózat beállításához” nem tudunk segítséget adni.
ez így olyan mintha azt mondanád: nem megy az autóm, mi a baja?
Olyan gondom van,hogy a swatot telepitettem,a csomagkezelö látja,hogy telepitve van,de a szolgáltatásoknál még nem fut és a böngészöben a localhost:901-re azt irja,hogy connection refused.
Mit kellene még állitanom?
xinet démont már elinditottam,a /.xinetd.d mappában a swat file-t is megnéztem abban is beállitottam amit egy másik müködö konfigról lenéztem.
Sziasztok!
Az a problémám, hogy be szeretném állítani a sambát az uhu 1.1-emen, és itt a forumban azt olvastam, hogy swatot használjak; de nem tudom hogyan kell elindítani ezt a programot, illetve ha kell, akkor hogyan kell telepíteni.Ezenkívül szeretnék segítséget kapni hálózat beállításhoz.