swat

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2019510
    Bbt
    Felhasználó

      írd le pontosan, hogy mit szeretnél.
      a „hálózat beállításához” nem tudunk segítséget adni.
      ez így olyan mintha azt mondanád: nem megy az autóm, mi a baja?

      #2019511
      admin
      Adminisztrátor

        Sziasztok!

        Olyan gondom van,hogy a swatot telepitettem,a csomagkezelö látja,hogy telepitve van,de a szolgáltatásoknál még nem fut és a böngészöben a localhost:901-re azt irja,hogy connection refused.

        Mit kellene még állitanom?

        xinet démont már elinditottam,a /.xinetd.d mappában a swat file-t is megnéztem abban is beállitottam amit egy másik müködö konfigról lenéztem.

        Köszönettel:

        Bee™

        #1879844
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!
          Az a problémám, hogy be szeretném állítani a sambát az uhu 1.1-emen, és itt a forumban azt olvastam, hogy swatot használjak; de nem tudom hogyan kell elindítani ezt a programot, illetve ha kell, akkor hogyan kell telepíteni.Ezenkívül szeretnék segítséget kapni hálózat beállításhoz.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.