User managment in the school

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott User managment in the school

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2019971
    Bbt
    Felhasználó

      1. kb. erre találták ki a groupot. beállítod a csoport jogokat, mad egy év múlva feljebb lépteted.

      2. az „apropos disk” parancs egyértelmûen ad egy megoldást… (picit több önnállóságot a manuálok letámadása terén.) egyébként man setquota
      (na jó, nemrég kisbetû elárulta valamelyik topikban, én is onnan tudom…)

      #1879894
      csaba
      Felhasználó

        Helló!

        Szeptembertõl egy iskolában fogok rendszergazdai munkákat elvégezni. Ezzel eggyütt megközeltítõleg 500 tanulót kellene dinamikusan, rugalmasan managelni.
        Tehát szeretném a tanulókat csoportokba rendezni osztályok szerint (pl. 5/B, 4/C) rendezni, beadagolni, hogy legyen nekik shelljük illetve könnyen tudjam beállításaikat módosítani. Pl.: egy év múlva mindenkit feljebb kell ugrasztani egy osztállyal.

        Kitaláltak már ilyen prg-t?

        Esetleg azt hogyan tudom megtenni, hogy egy user max 500Megát foglalhat?

        Köszönöm as válaszokat.

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.