Helló!
Szeptembertõl egy iskolában fogok rendszergazdai munkákat elvégezni. Ezzel eggyütt megközeltítõleg 500 tanulót kellene dinamikusan, rugalmasan managelni.
Tehát szeretném a tanulókat csoportokba rendezni osztályok szerint (pl. 5/B, 4/C) rendezni, beadagolni, hogy legyen nekik shelljük illetve könnyen tudjam beállításaikat módosítani. Pl.: egy év múlva mindenkit feljebb kell ugrasztani egy osztállyal.
Kitaláltak már ilyen prg-t?
Esetleg azt hogyan tudom megtenni, hogy egy user max 500Megát foglalhat?
Köszönöm as válaszokat.