Nem tudok javítani

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2021714
    Bbt
    Felhasználó

      Mit csesztél el?
      hol áll meg bootkor?
      miért nem tudsz reiserfsre írni? (másik LIve cd-vel sem?)

      #2021715
      admin
      Adminisztrátor

        Mert hülye vagyok. Egyébként a rescue progi mc -vel sikerült javítani, ugyhogy ennyi volt. Köszi.

        #2021716
        razoli
        Felhasználó
          #1880022
          csaba
          Felhasználó

            A gondom a következõ: elcssztetm egy service file-t,ezért nem tölt be az uhu-m.
            Live cd -vel meg nem tudok a partra írni. Reifeiser a part tipusa. Mit tegyek?

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.