Nem tudok javítani Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Nem tudok javítani This topic has 3 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years telt el by razoli. 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Szerző Bejegyzés 2005-06-27-08:58 #2021714 BbtFelhasználó Mit csesztél el? hol áll meg bootkor? miért nem tudsz reiserfsre írni? (másik LIve cd-vel sem?) 2005-06-27-09:08 #2021715 adminAdminisztrátor Mert hülye vagyok. Egyébként a rescue progi mc -vel sikerült javítani, ugyhogy ennyi volt. Köszi. 2005-06-27-09:12 #2021716 razoliFelhasználó 2009-12-04-19:57 #1880022 csabaFelhasználó A gondom a következõ: elcssztetm egy service file-t,ezért nem tölt be az uhu-m. Live cd -vel meg nem tudok a partra írni. Reifeiser a part tipusa. Mit tegyek? Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés