és akkor most wine alatt futó ringyózos pixelgrafikus programmal rajzolsz? :blink:
wine alatt mondjuk gimpet képzelek, hogy totálisan „érdekes” legyen… :rolleyes:
bármit is tettél fel wine alá, bármit csináltál wine alatt, az csak a ‘home/$te/.wine/fake_c’ – re került, (szerencsére) nem kerülhetett a rendszer egészébe. tehát a „wine óta okés” álláspont nem elfogadható, valami más történt. mivel usb-s a cuccod, így bemeneti eszközként használható (feltéve hogy nem wdm – es m$win eszköz), legfeljebb nem lesz nyomásérzékeny.