Trust rajztábla

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2021929
    admin
    Adminisztrátor

      A gyártó nem támogatja.A guglin sincs eredmény. 🙁 :angry2: :ph34r:

      #2021930
      admin
      Adminisztrátor

        Agyaltam egy kicsit és a köv.-re jutottam. A Wine segítségével fölraktam a win-es drivert és mükszik!
        Teljes siker!!!! 😀 😀 😀 😀

        #2021931
        kovi
        Felhasználó

          és akkor most wine alatt futó ringyózos pixelgrafikus programmal rajzolsz? :blink:
          wine alatt mondjuk gimpet képzelek, hogy totálisan „érdekes” legyen… :rolleyes:

          #2021932
          admin
          Adminisztrátor

            Nem ez benne a poén,hogy használja a drivert de linuxos progikon is müködik.

            #2021933
            kovi
            Felhasználó

              háát ez érdekes… talán eddig is mûködött, wine nélkül, csak nem nyomásérzékenyként?

              #2021934
              admin
              Adminisztrátor

                Nem,nem müködött abszolute.Egyébként ez engem is meglepett.

                #2021935
                kovi
                Felhasználó

                  bármit is tettél fel wine alá, bármit csináltál wine alatt, az csak a ‘home/$te/.wine/fake_c’ – re került, (szerencsére) nem kerülhetett a rendszer egészébe. tehát a „wine óta okés” álláspont nem elfogadható, valami más történt. mivel usb-s a cuccod, így bemeneti eszközként használható (feltéve hogy nem wdm – es m$win eszköz), legfeljebb nem lesz nyomásérzékeny.

                  #2021936
                  admin
                  Adminisztrátor

                    A választ elfogadom, mivel fogalmam sincs a dologról.A lényeg,hogy mûködik. 😀 😀 😀

                    #2021937
                    kovi
                    Felhasználó

                      így már okés. 🙂

                      #1880046
                      csaba
                      Felhasználó

                        Van nekem egy jó kis usb-s trust rajztáblám.
                        Nem tudjátok-e mennyire van linuxra támogatva a gyártó terméke?
                        Azért körülnézek a guglin is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.