uhu 1.2 indulási gond

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2025613
    admin
    Adminisztrátor

      Sziasztok!
      UHU 1.2 indításkor két jelenség áll fenn:

      Elindul a számítógépem kiírja:

      1. Grub loading stage2…
          (hd0,1) boot/themes/uhu has wrong format press key to continue…..

          ha nyomok egy gombot a grafikus grub helyett egy régi dos-os ablaknak megfelelõ    képernyõ jelenik meg és csak utána indul az UHU.

      2. A másik verzió, hogy nem jelenik meg semmi csak a fekete képernyõ és kb 10 perc múlva néha elindul az UHU ha elindul 10 bõl 8x indul el..
      Puff neki.
      Kinek van ötlete???
      Köszi
      [align=right][snapback]144440[/snapback][/align]

      A /boot/grub/menu list filet kell szerkeszteni mert nem jól van megadva az elérési út az UHU-hoz.

      #2025614
      kelemengabor
      Felhasználó

        1. Grub loading stage2…
            (hd0,1) boot/themes/uhu has wrong format press key to continue…..
        [align=right][snapback]144440[/snapback][/align]

        Vagyis hibás az uhu grafikus indítóképernyõjét leíró fájl. Véletlenül nem egy 1.1-rõl frissített rendszerrel van dolgunk? A bootloader-theme-uhu csomag leszedése-visszarakása megoldja-e a problémát?
        A 2. problémához nem tudok hozzászólni, valszeg ennek a folyománya lehet.

        #1880339
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!
          UHU 1.2 indításkor két jelenség áll fenn:

          Elindul a számítógépem kiírja:

          1. Grub loading stage2…
          (hd0,1) boot/themes/uhu has wrong format press key to continue…..

          ha nyomok egy gombot a grafikus grub helyett egy régi dos-os ablaknak megfelelõ képernyõ jelenik meg és csak utána indul az UHU.

          2. A másik verzió, hogy nem jelenik meg semmi csak a fekete képernyõ és kb 10 perc múlva néha elindul az UHU ha elindul 10 bõl 8x indul el..

          Puff neki.

          Kinek van ötlete???

          Köszi

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.