Sziasztok!
UHU 1.2 indításkor két jelenség áll fenn:
Elindul a számítógépem kiírja:
1. Grub loading stage2…
(hd0,1) boot/themes/uhu has wrong format press key to continue…..
ha nyomok egy gombot a grafikus grub helyett egy régi dos-os ablaknak megfelelõ képernyõ jelenik meg és csak utána indul az UHU.
2. A másik verzió, hogy nem jelenik meg semmi csak a fekete képernyõ és kb 10 perc múlva néha elindul az UHU ha elindul 10 bõl 8x indul el..
Puff neki.
Kinek van ötlete???
Köszi