multisession-ös dvdnél fagyi!

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok multisession-ös dvdnél fagyi!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2049379
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem én még nem találkoztam, mert
      – még nem írtam multisessionös DVD-t
      – nincs UHU-m.

      Létezik-e megoldás? Persze: Windows.

      #2049380
      smica
      Felhasználó
        Poe wrote:
        Találkoztatok már azzal a problémával, hogy ha beraktok egy multisesson-ös dvd-t, vagyis olyat, amit több részletben írtatok meg, akkor lefagyott az UHU 1.2?
        #1882360
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Találkoztatok már azzal a problémával, hogy ha beraktok egy multisesson-ös dvd-t, vagyis olyat, amit több részletben írtatok meg, akkor lefagyott az UHU 1.2?

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.