Találkoztatok már azzal a problémával, hogy ha beraktok egy multisesson-ös dvd-t, vagyis olyat, amit több részletben írtatok meg, akkor lefagyott az UHU 1.2?
Találkoztatok már azzal a problémával, hogy ha beraktok egy multisesson-ös dvd-t, vagyis olyat, amit több részletben írtatok meg, akkor lefagyott az UHU 1.2?