Firefox párbeszédablakjai

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Firefox párbeszédablakjai

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2057217
    aty
    Felhasználó

      Nah megtaláltam a megoldást a problémára.
      A problémáról a kép már nem elérhetõ, de a lényeg hogy ha valamit leakarunk menteni, akkor a gtks használhatatlan tallózás ablak helyett a normális win alatt is megjelenõ párbeszédablakot kapjuk. Step 1-ben normálisban le van írva mit kell csinálni.
      http://www.ubuntuforums.org/showthread.php?t=110353

      #1883052
      csaba
      Felhasználó

        Olyan kérdésem lenne, hogy érhetem el, hogy a Firefox pl. a kdialogot használja, amikor le akarok menteni valamit, ne ezt az undorító gtk/gnome szutykot: http://aty.sch.bme.hu/snapshot1.png.

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.