UHU Linux 2.0 XP és a SWAP

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok UHU Linux 2.0 XP és a SWAP

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2076769
    kisbetu
    Felhasználó

      Szeretném látni a partíciókiosztást működő és nem működő swap esetén. (fdisk -l    <<- kis ell betű)

      #1884716
      csaba
      Felhasználó

        Hello mindenkinek!
        Egy problémával találtam szemben magam.
        XP-t lehibernáltam,újraindult a gép (magától),és mikor UHU 2.0-át indítok nem töltődik be a SWAP.
        („Virtuális memória betöltése    [HIBA]
        dev/hda4: no souch argumentum”)
        Linux 2.0 telepítőben a SWAP particiót letöröltem,és újrapartícionáltam.
        Így betöltötte a SWAP-et,de mikor újra lehibernáltam,megint jött a hiba.
        Mindenképpen meg kéne oldani valahogy,mert sokat használom a hibernálást.
        Köszönöm mindenkinek a válaszokat előrre is!

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.