Hello mindenkinek!
Egy problémával találtam szemben magam.
XP-t lehibernáltam,újraindult a gép (magától),és mikor UHU 2.0-át indítok nem töltődik be a SWAP.
(„Virtuális memória betöltése [HIBA]
dev/hda4: no souch argumentum”)
Linux 2.0 telepítőben a SWAP particiót letöröltem,és újrapartícionáltam.
Így betöltötte a SWAP-et,de mikor újra lehibernáltam,megint jött a hiba.
Mindenképpen meg kéne oldani valahogy,mert sokat használom a hibernálást.
Köszönöm mindenkinek a válaszokat előrre is!