Szia.
En is nagyon kezdo vagyok, meg Red Hat 9-em van, de en kernelforditaskor tudtam beallitani, hogy 5.1-es hangot hasznaljon.
Javitsatok ki ha tevedek, vagy van mas ut is 🙂
1.1es UHU linuxom végre nem talált kivetnivalót a Creative SB Audigy hangkártyámban, csakhogy, nem tudom, hogy adjam a rendszer tudtára, hogy én 5.1-ben szeretném, ha akciózna, viszont õ csak a sztereót ismeri, meg ugye a mélynyomóra is megy ki cucc.
Mit csináljak és hogyan, hogy be tudjam állítani 5.1-re?