5.1 hand linux alatt?????

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok 5.1 hand linux alatt?????

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1953933
    admin
    Adminisztrátor

      Szia.
      En is nagyon kezdo vagyok, meg Red Hat 9-em van, de en kernelforditaskor tudtam beallitani, hogy 5.1-es hangot hasznaljon.
      Javitsatok ki ha tevedek, vagy van mas ut is 🙂

      #1953934
      paca5
      Felhasználó
        #1874574
        csaba
        Felhasználó

          Szevasztok!

          1.1es UHU linuxom végre nem talált kivetnivalót a Creative SB Audigy hangkártyámban, csakhogy, nem tudom, hogy adjam a rendszer tudtára, hogy én 5.1-ben szeretném, ha akciózna, viszont õ csak a sztereót ismeri, meg ugye a mélynyomóra is megy ki cucc.
          Mit csináljak és hogyan, hogy be tudjam állítani 5.1-re?

          Elõre is kösz, ha valaki érdemben tud segíteni!

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.