Kezdőlap › Fórumok › Linuxos szoftverek › ABEVJAVA /ÁNYK telepítése
- This topic has 17 hozzászólás, 7 résztvevő, and was last updated 12 years telt el by
scansat.
-
SzerzőBejegyzés
-
2013-02-22-08:38 #2207021
Ubuntu 12.10-n működik az Abev. Igaz a telepítése nem az igazi. A nyomtatványkitöltőt nem tudtam böngészőből Java Webstart-tal telepíteni. Csak úgy ment, hogy letöltöttem a .jar-os telepítőt és konzolból felraktam. Ami érdekesség, hogy magát a nyomtatványkitöltőt frissíteni sem tudom, csak konzolból abevjava.update.jar (valami ilyesmi a neve) program futtatásával. Viszont a nyomtatványok telepítése böngészőből már működik és frissíteni is lehet a nyomtatványokat.
2013-02-22-16:45 #2207022Én még 12.04-et használok. Leírnád – akár magánban – a lépésről lépésre telepítés menetét terminálból?
2013-02-25-20:11 #2207023Suse.12.2-64.Oracle java (nem tudom, hogy lett, van).Guglival rákerestem az adóbevallásra, az talált valami nyúlfarknyi fura kiterjesztésű javaszkriptet (vagymit).Kérdezte, telepítse-e.Mondom oké.Mutatja, van neki kitöltőprogramja, meg 1253-ja, meg 1253 helpje.Mondom, mindet
2014-06-09-16:12 #2207024SziasztokKubuntu 12.04-re fel lett rakva az ABEVJAVA. Nem én raktam fel, de nekem már furcsa. Synapticból rakták fel egyszerűen, de tudtommal ez megszűnt és ÁNYK kéne legyen. Na mindegy, nem is ez a baj, hanem, hogy működik, de nem frissíti a nyomtatványokat. A tároló hozzá lett adva, de konzolban ezt dobja:Sikertelen letöltés: http://ooo.itc.hu/abevjava-next/dists/abevjava/Release
2014-06-10-01:16 #2207025Szia.Nem tudom, hogy mit próbáltál, és mit nem.Bocsi, de nem innen kellene letöltened ?Persze előtte jó volna ha lenne egy Java Web Start a gépeden.
2014-06-10-19:38 #2207026Kellene?…..hát ezt kérdezem én is. Ha innen kell, mert csak ez jó, akkor minek a tároló? És pláne az az abevjava a tárolóban
2014-06-10-23:57 #2207027Nos, ahogy látom a kérdésed nem technikai jellegű, hanem filozófiai, ebben az esetben írnod kellene a support-nak, vagy a levlistára, nem? ( de ha már itt tartunk akkor a Kubuntu 12.04 sem a tegnap készült )
2014-06-11-21:37 #2207028a 12.04 nem mai darab, de LTS és majd 2018-ig jó. Majd fog szólni, hogy frissítsem, a 14.04-re, de a .1 verzió után frissít LTS-ről LTS-re.
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.