ADSL probléma Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › ADSL probléma This topic has 6 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 9 months telt el by admin. 7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7 Szerző Bejegyzés 2004-09-26-16:53 #1975349 gUHUFelhasználó adsl-connect? 2004-09-27-03:57 #1975350 adminAdminisztrátor Ilyet merre találok? 2004-09-27-08:19 #1975351 gUHUFelhasználó bocsi de ez konsolba root-ként parancs :blush: ga jól tudom a dialer ennek a gui-ja meg az adsl-setupnak 2004-09-27-08:42 #1975352 killallFelhasználó adsl-start ha nemmegy, akkor adsl-setup 2004-09-27-09:22 #1975353 adminAdminisztrátor 2004-09-30-14:34 #1975354 adminAdminisztrátor Ez bejött, mûködik! Köszönet érte! :rolleyes: 2009-12-04-19:56 #1876183 csabaFelhasználó Szerző Bejegyzés 7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés