ADSL probléma

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1975349
    gUHU
    Felhasználó

      adsl-connect?

      #1975350
      admin
      Adminisztrátor

        Ilyet merre találok?

        #1975351
        gUHU
        Felhasználó

          bocsi de ez konsolba root-ként parancs :blush:

          ga jól tudom a dialer ennek a gui-ja meg az adsl-setupnak

          #1975352
          killall
          Felhasználó

            adsl-start

            ha nemmegy, akkor adsl-setup

            #1975353
            admin
            Adminisztrátor
              #1975354
              admin
              Adminisztrátor

                Ez bejött, mûködik! Köszönet érte! :rolleyes:

                #1876183
                csaba
                Felhasználó
                7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.