Van egy Nokia 3220-as mobilom. Felvettem a hangrögzítõjével néhány dolgot, és szépen el is mentette .amr formátumban. Ezt a telefonon le is tudom játszani. A gond akkor jött, amikor a telefonról (Win. alatt) a felvételeket a számítógépre töltöttem. A neten keresgéltem olyan program után, ami az .amr formátumot wav-ba vagy mp3-ba konvertálja, de csak Window$os programokat találtam. Az egyik nem mûködött, a másik korlátozott, stb. A telefon Win.-es kezelõprogramja nem tudja átalakítani, csak lejátszani.
Tud valaki olyan programot, ami lehetõleg Linuxos, és .amr-t át tud alakítani wav.-ba vagy mp3-ba?
Ha igen, kérem írja meg…
Köszönöm.