Kezdőlap › Fórumok › Van egy ötletem… › Android fejlesztői közösség
- This topic has 18 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 17 years, 3 months telt el by
kisbetu.
-
SzerzőBejegyzés
-
2009-03-14-16:33 #2184498
Szerintem egyszerubb lenne itt a forumon megbeszelni a dolgokat, peldaul azert is, mert lehet masoknak a beszelgeteseket olvasva jon meg a kedve. Ha pedig kialakul egy androidos kozosseg, akkor letre lehet hozni egy alforumot kulon erre a celra.
2009-03-14-16:33 #2184499Szerintem egyszerubb lenne itt a forumon megbeszelni a dolgokat, peldaul azert is, mert lehet masoknak a beszelgeteseket olvasva jon meg a kedve. Ha pedig kialakul egy androidos kozosseg, akkor letre lehet hozni egy alforumot kulon erre a celra.
2009-03-14-19:54 #2184500Igen, ez a legegyszerűbb út, csak kéne egy külön kategória neki. (már ha van valaki errefelé aki csatlakozna)
2009-03-14-19:54 #2184501Igen, ez a legegyszerűbb út, csak kéne egy külön kategória neki. (már ha van valaki errefelé aki csatlakozna)
2009-03-14-20:09 #2184502karpatil wrote:Igen, ez a legegyszerűbb út, csak kéne egy külön kategória neki. (már ha van valaki errefelé aki csatlakozna)Akkor egyelőre maradjatok meg ebben a topikban, és ha nagyon megduzzadna a közömbösség, akkor szerintem Csaba szívesen csinál nektek külön játszóteret.
2009-03-14-20:09 #2184503karpatil wrote:Igen, ez a legegyszerűbb út, csak kéne egy külön kategória neki. (már ha van valaki errefelé aki csatlakozna)Akkor egyelőre maradjatok meg ebben a topikban, és ha nagyon megduzzadna a közömbösség, akkor szerintem Csaba szívesen csinál nektek külön játszóteret.
2009-03-15-14:04 #2184504Itt inult egy oldal
http://sites.google.com/site/hunandroid
Ugy nez ki itt lesz a helyunk, aki akar csatlakozzek.2009-03-15-14:04 #2184505Itt inult egy oldal
http://sites.google.com/site/hunandroid
Ugy nez ki itt lesz a helyunk, aki akar csatlakozzek.2009-03-15-14:43 #2184506Ez az! Vivát!
És hurrá!
Közösség sehol, tartalom sehol, munka sehol, de oldal, az kell.
(Húznám az újabb strigulát a jól átgondolt prodzsektek lajtsromán, de elkopott a ceruzám.)2009-03-15-14:43 #2184507Ez az! Vivát!
És hurrá!
Közösség sehol, tartalom sehol, munka sehol, de oldal, az kell.
(Húznám az újabb strigulát a jól átgondolt prodzsektek lajtsromán, de elkopott a ceruzám.) -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.