Az iránt érdeklõdnék, hogy valaki próbálta-e már az installer programmal telepíteni a drivert? (Mivel ott szó sincs init 3-ról, a config-ot is konzol-ablakból javasolja. Ezek szöges ellentétben állnak az eddig ismertetett technikákkal)
Attól még, hogy grafikus telepítõvel rakod fel, nem változik semmi. Mi a helyzet most a modullal? ->
Ezen kérdésem a közeljövõben telepítendõ SuSE 10 rendszerem távlati lehetõségeit firtatta, ki fogom próbálni és majd megírom, hogy miért nem sikerült.(Eddigi tapasztalataim szerint ezt az eshetõséget prognosztizálom.) Viszont, ha ez tényleg mûködõképes, akkor miért mindenhol az rpm-es technológiát vergõdi mindenki?
Ezen kérdésem a közeljövõben telepítendõ SuSE 10 rendszerem távlati lehetõségeit firtatta, ki fogom próbálni és majd megírom, hogy miért nem sikerült.(Eddigi tapasztalataim szerint ezt az eshetõséget prognosztizálom.) Viszont, ha ez tényleg mûködõképes, akkor miért mindenhol az rpm-es technológiát vergõdi mindenki?
Telepítheted grafikus installerrel is, ha úgy tetszik. De az is ugyanazt csinálja. Szíved joga, mit választasz.
Az iránt érdeklõdnék, hogy valaki próbálta-e már az installer programmal telepíteni a drivert? (Mivel ott szó sincs init 3-ról, a config-ot is konzol-ablakból javasolja. Ezek szöges ellentétben állnak az eddig ismertetett technikákkal)