mandrake9 és minden meghajtóval megy a mplayer kiv vidix(de mint mondottam vszínû a hw a ludas)
tv-re nem sûrûn teszem mivel a legkisebb moncsim 17″ és most tornázok egy 21″-al= az 55 cm tv felesleges – nekünk meg ilyen tv-nk van
na nálam így megy + annyiban is könnyebb a dolgom hogy ati 7500 és nem 9000, plusz full vivo nem natúr tv-kimenet
üdv
kovi
Van egy ATI Radeon 9100-as kartyam.
Ha a Tv vel osszekotom, akkor a monitor 50 Hz-en indul el.
A consol bejon, szinten 50 Hz-en.
Ha inditom az X-et akkor nem indul.
Ha kihuzom a kabelt a Tvbol, akkor elindul az X.
Szoval olyan X config kellene, amivel Dual headdel mukodne a kartya.