Audio és Video vágó progi kellene… Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Audio és Video vágó progi kellene… This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 21 years, 11 months telt el by PcZolee. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2004-07-07-13:29 #1958519 PcZoleeFelhasználó Hang: pl. audacity Video: Avidemux, KDEnlive, Lives, Video Studio, Kino, Cinelerra 2009-12-04-19:56 #1875073 csabaFelhasználó Sziasztok! Slackware 10. Linux Distrot hasznalok es nagyon jol megvagyok vele elegedve viszont szükségem lenne egy videó és hang vágó progira. Videohoz valami adobe premiere tudasu kene hanghoz meg azert egy komolyabb. Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés