Találtam egy ilyet: http://70.174.118.233:8080/programming/blender/index.html . Itt sok import/export script van(gondolom régi blenderekhez). Letöltöttem a 3ds export-ot, bemásoltam a /ahova/kitömörítettem/a/blendert/.blender/scripts-be. Elindítottam, nem találta. A /usr/lib/blender/scripts-be is bemásoltam, de akkor sem ért sikerélmeny.
Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném :rolleyes: . Fontos nekem a 3ds, mert a progim csak azt tudja kezelni:D
A Blender hivatalos fórumán megtaláltam a megoldást: http://www.blender3d.org/node/7590
Magyarul:
Le kell törölni/átnevezni a home-ban található .blender könyvtárat és bemásolni a helyébe a blender telepítési könyvtárában lévõt.