A kérdésem az, hogy miként tudnám megoldani azt, hogy ezt a linux.img fájlt a boot-loader valami módon eszközként, s így csatolhatóként értékelje? Mert akkor – elképzelésem szerint – egy boot-lemez segítségével simán tudnék Linuxot futtatni úgy, hogy nem is kellett partícionálnom.
[align=right][snapback]121238[/snapback][/align]
Nézd meg az uhu-live cd-t, azzal meg lehet csinálni, hogy felmásolod fat partícióra és kislemezrõl indítod, ha lusta vagy, használhatod azt, vagy kilesheted belõle, hogy hogyan oldotta meg Emerson.