CMI8738 UHU alatt

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1922115
    admin
    Adminisztrátor

      Most raktam fel az UHU Linuxot a gépemre, egy CMI8738 hangkártya van benne, ami RedHat 9 alatt mûködött rendesen. Az UHU felismeri a kártyát, de nem szólal meg. Linuxban kezdõ vagyok, ezért nem tudom, hogy lehet orvosolni a problémát. Az ALSA drivert letöltöttem, de a leírásban talált fájlok és könyvtárak az UHU-ban vagy nincsenek, vagy üresek, a megadott parancsok meg nem futnak le. Legyetek szívesek segíteni! Köszi! 🙁

      Ha felismerte akkor mûködnie kell.
      Az alsa benne van az uhuban (mlpayer)
      A tálcán a hangerõ szabályzó hogy áll?

      #1922116
      paca5
      Felhasználó

        Nekem is cmi 8738-s kártyám van és müxik rendesen!!
        Terminal -] alsamixer ezt nézd meg…

        #1922117
        paca5
        Felhasználó

          Gnome-ban mi az ami nem müxik???
          xmms??mplayer?? vagy mi???

          #1871876
          csaba
          Felhasználó

            Most raktam fel az UHU Linuxot a gépemre, egy CMI8738 hangkártya van benne, ami RedHat 9 alatt mûködött rendesen. Az UHU felismeri a kártyát, de nem szólal meg. Linuxban kezdõ vagyok, ezért nem tudom, hogy lehet orvosolni a problémát. Az ALSA drivert letöltöttem, de a leírásban talált fájlok és könyvtárak az UHU-ban vagy nincsenek, vagy üresek, a megadott parancsok meg nem futnak le. Legyetek szívesek segíteni! Köszi! 🙁

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.