Megnéztem a HAL-eszközkezelõt és abban ott volt a webkam és ahogy láttam ez azt jelenti, hogy mennie kellene, csak az aMSN nem ismer fel.
Melyik modult töltötte be hozzá?
Kellene a segítségetek. Van nekem ez a Creative Webcam NX (pd1110)-as webkamom. Be kellene izzítanom UHU-Linux alá, hogy tudjam használni aMSN-el. Sajna még nem találtam drivert hozzá, de ha találnék akkor sem tom, hogy kell megcsinálni.
+
Megnéztem a HAL-eszközkezelõt és abban ott volt a webkam és ahogy láttam ez azt jelenti, hogy mennie kellene, csak az aMSN nem ismer fel. Nam mindegy lényeg, hogy mûködésre kellene bírni.