Creative Webcan NX (pd1110) vs. UHU-linux & aMSN

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Creative Webcan NX (pd1110) vs. UHU-linux & aMSN

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2049965
    kisbetu
    Felhasználó
      nanobit wrote:
      Megnéztem a HAL-eszközkezelõt és abban ott volt a webkam és ahogy láttam ez azt jelenti, hogy mennie kellene, csak az aMSN nem ismer fel.
      Melyik modult töltötte be hozzá?
      #1882416
      csaba
      Felhasználó

        Kellene a segítségetek. Van nekem ez a Creative Webcam NX (pd1110)-as webkamom. Be kellene izzítanom UHU-Linux alá, hogy tudjam használni aMSN-el. Sajna még nem találtam drivert hozzá, de ha találnék akkor sem tom, hogy kell megcsinálni.
        +
        Megnéztem a HAL-eszközkezelõt és abban ott volt a webkam és ahogy láttam ez azt jelenti, hogy mennie kellene, csak az aMSN nem ismer fel. Nam mindegy lényeg, hogy mûködésre kellene bírni.

        Kössz elõre is mindenkinek!!! 

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.