dc gui probléma Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › dc gui probléma This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 21 years, 8 months telt el by pomm. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2004-10-22-18:48 #1979427 pommFelhasználó Van egy kis gondom a dc gui beállításával. A shre könyvtárat egy másik HDD-rõl állítom be, és nem lát semmit a csatlakozásnál, 0 B a megosztás ott. Mi lehet a gond? Köszi [align=right][snapback]91707[/snapback][/align] frissítsd.. 2009-12-04-19:56 #1876632 csabaFelhasználó Van egy kis gondom a dc gui beállításával. A shre könyvtárat egy másik HDD-rõl állítom be, és nem lát semmit a csatlakozásnál, 0 B a megosztás ott. Mi lehet a gond? Köszi Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés