dc gui probléma

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1979427
    pomm
    Felhasználó

      Van egy kis gondom a dc gui beállításával. A shre könyvtárat egy másik HDD-rõl állítom be, és nem lát semmit a csatlakozásnál, 0 B a megosztás ott.

      Mi lehet a gond?

      Köszi
      [align=right][snapback]91707[/snapback][/align]

      frissítsd..

      #1876632
      csaba
      Felhasználó

        Van egy kis gondom a dc gui beállításával. A shre könyvtárat egy másik HDD-rõl állítom be, és nem lát semmit a csatlakozásnál, 0 B a megosztás ott.

        Mi lehet a gond?

        Köszi

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.