Ez nem kimondottan UHU probléma, de mivel pont UHU alatt agyok, meg ebbe a fórumba szoktam írkálni…
Fibernetnél van kábelnetem. A letöltési/feltöltési sebességgel nincs gond általában max. De a névkikeresés az valami borzalmas lassú. Nem mindíg, csak úgy általában 🙂