Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › ECS P6ISA-II
- This topic has 8 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 10 months telt el by
kisbetu.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-08-07-20:03 #1962227
hasznald a google-t, o tobbet tud, mint mi…
2004-08-07-20:29 #1962228Használtam de nem tudod semmi! :(((
Miért fagy le mikor bootol????
ha be van kapcsolva! ha kikcsplom a BIOS-ban akkkor simán bejön a rendszer!2004-08-07-20:32 #1962229talan rossz modult tolt be a kernel.
alsa tamogatja?2004-08-07-20:58 #1962230talan rossz modult tolt be a kernel.
alsa tamogatja?Az attól függ, hogy a kolléga eldöntötte-e, hogy
integrált Sb
van a lapján, vagy ráhagyta a kernelre, hogy felismerje.
Az ECS P6ISA-II lapon mindenesetre Intel 82815/82801BA (ICH2) chipset van, amit nemes egyszerûséggel az i810 modul szokott kezelni.
2004-08-07-22:11 #1962231ok köszönöm!!
Csak annyi hogy mikor bootol a linux ott megákl hogy PCI eszközöknél a hangkártyát [OK] ézná de váram 5 percet és semmi!! ezen túl lehet lépni valahogy???
ert még csak akkor jön be a rendszer ha kikapcsolom bioszban de ha be van akpcsolva akkor nem hajlandó bejönni! 🙁2004-08-07-22:25 #1962232ok köszönöm!!
Csak annyi hogy mikor bootol a linux ott megákl hogy PCI eszközöknél a hangkártyát [OK] ézná de váram 5 percet és semmi!! ezen túl lehet lépni valahogy???
ert még csak akkor jön be a rendszer ha kikapcsolom bioszban de ha be van akpcsolva akkor nem hajlandó bejönni! 🙁Mielõtt elküldöd az írásod „elküld” gomb bal oldalán „elõnézet” gomb, átolvasod, a hiányzó betûket beírod és „elküld” gomb! 😆 😆 😆
Ettõl olvasható lesz az írásod! 😉
Csodálkozom, hogy Kisbetû nem tette szóvá!
Lehet fáradt! 😆2004-08-08-05:12 #1962233Jó sajnálom hogy érthetetlen voltam!!! De szerintem mindenki értette amit szeretnék elérni!
Nekem most nem a a fontos hogy ide úgy írjak hogy hibátlan legyen hanem az hogy a LINUX-om minél elõbb müködjön az eszközökkel!!
De gondolom itt az a lényeg hogy megirjuk a másik hibáit nem pedig az hogy segítsünk!!
Szeretnék Linuxot használni csak a gondom még mindig az Integrált Alaplapi hangkártya! Ha bekapcsolom a Linux bootolás közben kifagy!
De szeretném használni! Valaki tudja hogyan lehetne elérni hogy a Linux ne fagyjon ki és lehessen használni is???2004-08-08-07:15 #1962234Csodálkozom, hogy Kisbetû nem tette szóvá!
Lehet fáradt! 😆Ahogy mondani tetszik: egyszerûen elment aludni.
2009-12-04-19:56 #1875454 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.