ECS P6ISA-II

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1962227
    killall
    Felhasználó

      hasznald a google-t, o tobbet tud, mint mi…

      #1962228
      admin
      Adminisztrátor

        Használtam de nem tudod semmi! :(((

        Miért fagy le mikor bootol????
        ha be van kapcsolva! ha kikcsplom a BIOS-ban akkkor simán bejön a rendszer!

        #1962229
        killall
        Felhasználó

          talan rossz modult tolt be a kernel.
          alsa tamogatja?

          #1962230
          kisbetu
          Felhasználó

            talan rossz modult tolt be a kernel.
            alsa tamogatja?

            Az attól függ, hogy a kolléga eldöntötte-e, hogy

            integrált Sb

            van a lapján, vagy ráhagyta a kernelre, hogy felismerje.

            Az ECS P6ISA-II lapon mindenesetre Intel 82815/82801BA (ICH2) chipset van, amit nemes egyszerûséggel az i810 modul szokott kezelni.

            #1962231
            admin
            Adminisztrátor

              ok köszönöm!!

              Csak annyi hogy mikor bootol a linux ott megákl hogy PCI eszközöknél a hangkártyát [OK] ézná de váram 5 percet és semmi!! ezen túl lehet lépni valahogy???
              ert még csak akkor jön be a rendszer ha kikapcsolom bioszban de ha be van akpcsolva akkor nem hajlandó bejönni! 🙁

              #1962232
              admin
              Adminisztrátor

                ok köszönöm!!

                Csak annyi hogy mikor bootol a linux ott megákl hogy PCI eszközöknél a hangkártyát  [OK] ézná de váram 5 percet és semmi!! ezen túl lehet lépni valahogy???
                ert még csak akkor jön be a rendszer ha kikapcsolom bioszban de ha be van akpcsolva akkor nem hajlandó bejönni! 🙁

                Mielõtt elküldöd az írásod „elküld” gomb bal oldalán „elõnézet” gomb, átolvasod, a hiányzó betûket beírod és „elküld” gomb! 😆 😆 😆
                Ettõl olvasható lesz az írásod! 😉
                Csodálkozom, hogy Kisbetû nem tette szóvá!
                Lehet fáradt! 😆

                #1962233
                admin
                Adminisztrátor

                  Jó sajnálom hogy érthetetlen voltam!!! De szerintem mindenki értette amit szeretnék elérni!
                  Nekem most nem a a fontos hogy ide úgy írjak hogy hibátlan legyen hanem az hogy a LINUX-om minél elõbb müködjön az eszközökkel!!
                  De gondolom itt az a lényeg hogy megirjuk a másik hibáit nem pedig az hogy segítsünk!!
                  Szeretnék Linuxot használni csak a gondom még mindig az Integrált Alaplapi hangkártya! Ha bekapcsolom a Linux bootolás közben kifagy!
                  De szeretném használni! Valaki tudja hogyan lehetne elérni hogy a Linux ne fagyjon ki és lehessen használni is???

                  #1962234
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Csodálkozom, hogy Kisbetû nem tette szóvá!
                    Lehet fáradt! 😆

                    Ahogy mondani tetszik: egyszerûen elment aludni.

                    #1875454
                    csaba
                    Felhasználó
                    9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
                    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.