Ebben az esettben 4 prog közul kellene valamelyiknek elindulni: mldonkey ez nekem bonyolult egy kicsitt mert windows-os koromban használtam, de linuxba nem hinném hogy megy. Amule v. Lmule ezek telepítéssénél kiír mindig valamit és hiába rakom fel azokat akkor is kiírják azt :((, és az edonkey gui de ez szintén magas… :huh:
[align=right][snapback]107523[/snapback][/align]
mldonkey, nincs linuxra?
Akkor mi az amit telepítettem, gentoora?
Van linuxra megnyugtatlak.
Bár én is most görcsölök(nem a telepítés) a beállítás, mert még nem használtam ilyen filecserélõt. 🙂
Most jött a „roham”, hogy kipróbálom. 🙂