edonkey hálozatra egyszerûen

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok edonkey hálozatra egyszerûen

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1994343
    admin
    Adminisztrátor

      Ebben az esettben 4 prog közul kellene valamelyiknek elindulni: mldonkey ez nekem bonyolult egy kicsitt mert windows-os koromban használtam, de linuxba nem hinném hogy megy. Amule v. Lmule ezek telepítéssénél kiír mindig valamit és hiába rakom fel azokat akkor is kiírják azt :((, és az edonkey gui de ez szintén magas…  :huh:
      [align=right][snapback]107523[/snapback][/align]

      mldonkey, nincs linuxra?
      Akkor mi az amit telepítettem, gentoora?
      Van linuxra megnyugtatlak.
      Bár én is most görcsölök(nem a telepítés) a beállítás, mert még nem használtam ilyen filecserélõt. 🙂
      Most jött a „roham”, hogy kipróbálom. 🙂

      #1994344
      PcZolee
      Felhasználó

        Ebben az esettben 4 prog közul kellene valamelyiknek elindulni: mldonkey ez nekem bonyolult egy kicsitt mert windows-os koromban használtam, de linuxba nem hinném hogy megy. Amule v. Lmule ezek telepítéssénél kiír mindig valamit és hiába rakom fel azokat akkor is kiírják azt :((, és az edonkey gui de ez szintén magas…  :huh:
        [align=right][snapback]107523[/snapback][/align]

        Azért, az, hogy kiír mindig vmit nem sejtet sokat a hib jellegébõl!

        #1994345
        gUHU
        Felhasználó

          mldonkey, nincs linuxra?
          Akkor mi az amit telepítettem, gentoora?
          Van linuxra megnyugtatlak.
          Bár én is most görcsölök(nem a telepítés) a beállítás, mert még nem használtam ilyen filecserélõt. 🙂
          Most jött a „roham”, hogy kipróbálom. 🙂
          [align=right][snapback]107531[/snapback][/align]

          lehet ám kérdezni is, mert én mjad 4 hónapja ezzel szedek le mindent… bár ha friss film kell és gyorsan akkor vagy torrent vagy valknut van nálam is…

          mldonkey-ból a 2.5.9 javaslom… fincsi

          #1877764
          csaba
          Felhasználó

            Ebben az esettben 4 prog közul kellene valamelyiknek elindulni: mldonkey ez nekem bonyolult egy kicsitt mert windows-os koromban használtam, de linuxba nem hinném hogy megy. Amule v. Lmule ezek telepítéssénél kiír mindig valamit és hiába rakom fel azokat akkor is kiírják azt :((, és az edonkey gui de ez szintén magas… :huh:

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.