Igazából partyline-ba sem tudok belépni. Ugye DCC Chat kizárva, mert nincs fent IRC-n. Második eset telnet:
kilincs:~/wipyd$ telnet 127.0.0.1 6010
telnet: passing $DISPLAY as localhost.localdomain:0.0
Trying 127.0.0.1…
Connected to 127.0.0.1.
Escape character is ‘^]’.
Igazából partyline-ba sem tudok belépni. Ugye DCC Chat kizárva, mert nincs fent IRC-n. Második eset telnet:
kilincs:~/wipyd$ telnet 127.0.0.1 6010
telnet: passing $DISPLAY as localhost.localdomain:0.0
Trying 127.0.0.1…
Connected to 127.0.0.1.
Escape character is ‘^]’.