Eggdrop

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1991365
    aty
    Felhasználó

      Partylineba nyomj egy „.status”t hogy lássuk mit csinál.

      #1991366
      admin
      Adminisztrátor

        Helló!

        Igazából partyline-ba sem tudok belépni. Ugye DCC Chat kizárva, mert nincs fent IRC-n. Második eset telnet:
        kilincs:~/wipyd$ telnet 127.0.0.1 6010
        telnet: passing $DISPLAY as localhost.localdomain:0.0
        Trying 127.0.0.1…
        Connected to 127.0.0.1.
        Escape character is ‘^]’.

        Tulajdonképpen nem értem mi ez.

        #1991367
        aty
        Felhasználó

          Helló!

          Igazából partyline-ba sem tudok belépni. Ugye DCC Chat kizárva, mert nincs fent IRC-n. Második eset telnet:
          kilincs:~/wipyd$ telnet 127.0.0.1 6010
          telnet: passing $DISPLAY as localhost.localdomain:0.0
          Trying 127.0.0.1…
          Connected to 127.0.0.1.
          Escape character is ‘^]’.

          Tulajdonképpen nem értem mi ez.

          #1991368
          admin
          Adminisztrátor
            #1877556
            csaba
            Felhasználó

              Sziasztok!

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.