Hát sajnos nekem így sem megy föl. A kernel modul készítésénél a folyamatjelzõ elmegy a végéig aztán kiírja, hogy hiba történt és nem tudja elkészíteni a modult. A logba belenézve semmi értelmeset nem tudtam kihámozni.
Hát sajnos nekem így sem megy föl. A kernel modul készítésénél a folyamatjelzõ elmegy a végéig aztán kiírja, hogy hiba történt és nem tudja elkészíteni a modult. A logba belenézve semmi értelmeset nem tudtam kihámozni.
[align=right][snapback]140974[/snapback][/align]
Szóval már nem hiba mert találtam rá megoldást, de ha valaki esetleg hasonló gonddal küzdene azért írtam be. Szóval nem ment a telepítés a FC3-nál megszokott módon. Utánaolvastam és azt írták hogy a selinux miatt nem megy a telepítés. Ha már selinuxxal lett telepítve akkor azt írták hogy a selinux=0 opcióval kell indítani a rendszert. Ha a selinux nincs bekapcsolva akkor simán felmegy és az xorg.conf editáláson kívül semmit nem kell csinálni. 😛
[align=right][snapback]140969[/snapback][/align]
Szóval már nem hiba mert találtam rá megoldást, de ha valaki esetleg hasonló gonddal küzdene azért írtam be. Szóval nem ment a telepítés a FC3-nál megszokott módon. Utánaolvastam és azt írták hogy a selinux miatt nem megy a telepítés. Ha már selinuxxal lett telepítve akkor azt írták hogy a selinux=0 opcióval kell indítani a rendszert. Ha a selinux nincs bekapcsolva akkor simán felmegy és az xorg.conf editáláson kívül semmit nem kell csinálni. 😛