amivel elkészíthetõek ezek a flash-ek, hogy teljesen szügségtelenné váljon a windows.
ilyen program sajnos jelen pillanatban nincs. ami natív flashfejlesztõ „”készlet”” van, az meg olyan cirka 30%-ban használható. wine alatt a régebbi macrom fejlesztõkészletek mennek hibátlanul (mx elõttiek).
activex: háát. ez egy ilyen szar helyzet, ezt 100% utánozni jelen pillanatban nem lehet. Esetleg ha megpróbálsz felépíteni cvs-bõl egy friss wine-t, vagy winex-et, talán… de ez sem egy 101-es vállalkozás.
sajna ez van 🙁