Flashplayer + midi

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2013482
    kovi
    Felhasználó

      amivel elkészíthetõek ezek a flash-ek, hogy teljesen szügségtelenné váljon a windows.

      ilyen program sajnos jelen pillanatban nincs. ami natív flashfejlesztõ „”készlet”” van, az meg olyan cirka 30%-ban használható. wine alatt a régebbi macrom fejlesztõkészletek mennek hibátlanul (mx elõttiek).

      activex: háát. ez egy ilyen szar helyzet, ezt 100% utánozni jelen pillanatban nem lehet. Esetleg ha megpróbálsz felépíteni cvs-bõl egy friss wine-t, vagy winex-et, talán… de ez sem egy 101-es vállalkozás.

      sajna ez van 🙁

      #1879319
      csaba
      Felhasználó

        Adj’Isten!

        Tud-e valaki olyan flashplayer programról, ami midi keyboard-ról vezérelhetõ?
        Windows alá van legális – ArKaos – de a haver UHU-t szeretne használni. Próbáltam wine alatt, de activeX-es, és nem igazán ment.

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.