Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › fluxbox háttér probléma
- This topic has 32 hozzászólás, 8 résztvevő, and was last updated 17 years, 3 months telt el by
rembutgood.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-03-20-18:06 #2095402balev wrote:Továbbá mi változott pár nap alatt?
A dátum és az időjárás. (Sándor, József, Benedek…)
2007-03-20-18:06 #2095403balev wrote:Továbbá mi változott pár nap alatt?A dátum és az időjárás. (Sándor, József, Benedek…)
2009-02-28-10:03 #2095404Hello!
Ha kiadom az ‘fbsetbg -i’ parancsot a következőt kapom:
‘fbsetbg: I can’t find an app to set the wallpaper with. You can install one in many many ways but…’ és leírja, hogy használjak ‘Eterm’-et, de én fbsetbg-t akarok, mert a leírásokban az szerepel.A probléma az, hogy fogalmam sincs hogyan kell telepíteni, minden leírásban csak a beállítását írják, hogy hogyan juthatok hozzá azt nem. 🙁
2009-02-28-10:03 #2095405Hello!
Ha kiadom az ‘fbsetbg -i’ parancsot a következőt kapom:
‘fbsetbg: I can’t find an app to set the wallpaper with. You can install one in many many ways but…’ és leírja, hogy használjak ‘Eterm’-et, de én fbsetbg-t akarok, mert a leírásokban az szerepel.A probléma az, hogy fogalmam sincs hogyan kell telepíteni, minden leírásban csak a beállítását írják, hogy hogyan juthatok hozzá azt nem. 🙁
2009-02-28-10:09 #2095406http://fluxbox.sourceforge.net/download/fbsetbg
„# The wallpapersetter is selected in this order
wpsetters=’chbg Esetroot wmsetbg display qiv xv xsri xli xsetbg’ # broken icewmbg'”Ezek közül kellene valamelyik.
display = imagemagick
icewmbg = icewm része
wmsetbg = biztos a windowmaker része2009-02-28-10:09 #2095407http://fluxbox.sourceforge.net/download/fbsetbg
„# The wallpapersetter is selected in this order
wpsetters=’chbg Esetroot wmsetbg display qiv xv xsri xli xsetbg’ # broken icewmbg'”Ezek közül kellene valamelyik.
display = imagemagick
icewmbg = icewm része
wmsetbg = biztos a windowmaker része2009-02-28-10:36 #2095408Köszönöm, de lehetne egy kicsit részletesebben?
2009-02-28-10:36 #2095409Köszönöm, de lehetne egy kicsit részletesebben?
2009-02-28-12:27 #2095410Névtelen
Csomagkezelő? Milyen disztrót használsz?
szerk.:
(Közben a disztró leesett; Yast-ban tudod telepíteni a hiányzó csomago(ka)t :))2009-02-28-12:27 #2095411Névtelen
Csomagkezelő? Milyen disztrót használsz?
szerk.:
(Közben a disztró leesett; Yast-ban tudod telepíteni a hiányzó csomago(ka)t :)) -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.