GeeXboX gond

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1925611
    paca5
    Felhasználó

      Pont ma írtam ki és nekem müxik simán…
      Probáld meg k3b-l kiírni keresd az ezsközök -] cd -] írás cd iso képmásból menüpontot

      #1872058
      csaba
      Felhasználó

        Helló!

        Legelõször is bocs, hogy az Uhusok közé írtam, de szerintem ez a leglátogatottabb…
        A gondom a következõ lenne:
        Letöltöttem a geexbox iso fájlát, ki is írtam egy cd-rw-re. Belövöm a biosban, hogy cdrõl bootoljon a gép, de nem talál semmit a cd-n és tovább bootol a géprõl. Megnéztem a gépben, szerintem az lehet a baja, hogy egy könyvtárban vannak a fájlok, és a könyvtárak. Megpróbáltam, úgy csinálni, hogy ne legyen könyvtárban de úgysem jó. Mi lehet a baj ❓ 😳

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.