Helló!
Legelõször is bocs, hogy az Uhusok közé írtam, de szerintem ez a leglátogatottabb…
A gondom a következõ lenne:
Letöltöttem a geexbox iso fájlát, ki is írtam egy cd-rw-re. Belövöm a biosban, hogy cdrõl bootoljon a gép, de nem talál semmit a cd-n és tovább bootol a géprõl. Megnéztem a gépben, szerintem az lehet a baja, hogy egy könyvtárban vannak a fájlok, és a könyvtárak. Megpróbáltam, úgy csinálni, hogy ne legyen könyvtárban de úgysem jó. Mi lehet a baj ❓ 😳