Esküszöm nem értem, amit akarsz! :huh:
Minek az initrd-be minden modul? Ez abszurdum.
[align=right][snapback]80878[/snapback][/align]
mplayer+ live cd.
Mivel nem lesz root fs, az initrd-ben _kell_, hogy legyenek a modulok. Azért tettem fel ide a kérdést, mert inkább gentoo specifikus. (legalábbis a genkerneles elsõ kérdés az volt)
Tehát a tervem: megcsinálom az initrd-t _minden_ modullal, belépek, ott ugye van 1 szkript, ami betölti a modulokat (linuxrc) na annak a végére odateszem a magam mplayert indító kódját, és minden ok.
Ez szép terv lenne, mert ekkor ugye modulok bennt, és betöltve, plusz mplayer fut, és mindezt root fs nélkül.
Ezért kéne.
kl223