[email protected]

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1913615
    kovi
    Felhasználó

      1. a topicod címe nem igazán lényegretörõ, így a kutya sem fogja elolvasni – vagy legalábbis kevesen
      na de mindegy:
      2. milyen csip van a kártyán? véletlenül nem egy aureal vortex?

      #1870834
      csaba
      Felhasználó

        🙄 Adva van egy ABIT HOME THEATER hangkártyám. Az UHU még fel is ismerte, de telepítés után nem mûxik. Nincs hang és az UHU ezt jelzi is (Nincs eszköz….) A listában viszont szerepel. Mit lehet tenni?

        Kösz

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.