1. a topicod címe nem igazán lényegretörõ, így a kutya sem fogja elolvasni – vagy legalábbis kevesen
na de mindegy:
2. milyen csip van a kártyán? véletlenül nem egy aureal vortex?
🙄 Adva van egy ABIT HOME THEATER hangkártyám. Az UHU még fel is ismerte, de telepítés után nem mûxik. Nincs hang és az UHU ezt jelzi is (Nincs eszköz….) A listában viszont szerepel. Mit lehet tenni?