Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › GLosung
- This topic has 64 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 18 years telt el by
toccata.
-
SzerzőBejegyzés
-
2008-06-15-15:50 #2161767
Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)
2008-06-15-15:50 #2161768Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)
2008-06-15-16:01 #2161769strapal wrote:Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)Tényleg ezt írta ki. Azóta is megnéztem többször is.
Itt egy kép az Alsamixerről:
2008-06-15-16:01 #2161770strapal wrote:Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)Tényleg ezt írta ki. Azóta is megnéztem többször is.
Itt egy kép az Alsamixerről:
2008-06-15-16:23 #2161771Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.
2008-06-15-16:23 #2161772Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.
2008-06-15-16:40 #2161773Eszembe jutott meg valami: az input souce-ot probald meg „Mic”-re allitani „Front mic” helyett. Nalam ugy mukodik (szinten intel hda laptopban, mas chip).
Ha azzal nem megy, lehet probalgatni:
ALC268
3stack 3-stack model
toshiba Toshiba A205
acer Acer laptops
dell Dell OEM laptops (Vostro 1200)Ahogy lennebb strapal irta, a model=… helyre.
2008-06-15-16:40 #2161774Eszembe jutott meg valami: az input souce-ot probald meg „Mic”-re allitani „Front mic” helyett. Nalam ugy mukodik (szinten intel hda laptopban, mas chip).
Ha azzal nem megy, lehet probalgatni:
ALC268
3stack 3-stack model
toshiba Toshiba A205
acer Acer laptops
dell Dell OEM laptops (Vostro 1200)Ahogy lennebb strapal irta, a model=… helyre.
2008-06-15-17:05 #2161775strapal wrote:Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.Bocsika!
Tényleg elnéztem/elírtam.:(
Realtek ALC268 az igazi.2008-06-15-17:05 #2161776strapal wrote:Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.Bocsika!
Tényleg elnéztem/elírtam.:(
Realtek ALC268 az igazi. -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
