A problémám azocsjka, hogy fent van ugye alapban a gnome2 , és én még felraktam az 1.4 es csomagokat is.. De a gdm-ben továbra is csak a 2-est lehet betölteni, hogy érhetem el hogy külön külön betölthessem öket. Meg szeretném a felrakott mwm-et is használni, de a gdm-ben az sem jelenik meg.