gnome 1.4 2.0

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1925349
    killall
    Felhasználó

      az 1.4-es gnome eleg gagyi, miert akarod hasznalni?
      es szvsz nem lehet egyszerre fent gnome 1.4 es gnome 2.x, vagy csak sok szivassal egybekotve…

      #1872019
      csaba
      Felhasználó

        A problémám azocsjka, hogy fent van ugye alapban a gnome2 , és én még felraktam az 1.4 es csomagokat is.. De a gdm-ben továbra is csak a 2-est lehet betölteni, hogy érhetem el hogy külön külön betölthessem öket. Meg szeretném a felrakott mwm-et is használni, de a gdm-ben az sem jelenik meg.

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.