Hello!
A problémám a következõ a grub menu.lst fájlát szeretném áthelyezni a hdd3-as ext3-as partícióról (Ubuntu) a hda1-es vfat (Win2000) partíciómra. Ez azért lenne szükséges mert a hdd egy mobil rack.
Jelenleg a hda MBR-ében van a grub, tehát ezzel nincs baj, csak azt hogy mondom meg neki , hogy a menu.lst-t a hda1-rõl vegye valamint hogy az egy vfat nem ext3-as partició.
[align=right][snapback]101344[/snapback][/align]
nem csak a menu.list-et kell átrakni, viszont nem tudom menne-e fat32-es partícióról.
a „hivatalos” megoldás egy kb. 30 megás partíció lenne hda1-nek ext3.
van a debian részben és az uhu részben ezt a kérdést taglaló topic, benne van minden…