Guarddog gond Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Guarddog gond This topic has 18 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 19 years, 3 months telt el by gyorikrisztian. 10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 19 1 2 → Szerző Bejegyzés 2007-03-22-07:30 #2096706 gyorikrisztianFelhasználó Ez a hibaüzenet: ERROR Can’t determine the firewall command! (Is ipchains or iptables installed?) 2007-03-22-07:30 #2096707 gyorikrisztianFelhasználó Ez a hibaüzenet: ERROR Can’t determine the firewall command! (Is ipchains or iptables installed?) 2007-03-22-07:56 #2096708 pommFelhasználó iptables telepítve és a kernelben beforgattad az iptables-t? 2007-03-22-07:56 #2096709 pommFelhasználó iptables telepítve és a kernelben beforgattad az iptables-t? 2007-03-22-10:28 #2096710 mmpFelhasználó gyorikrisztian wrote: Ez a hibaüzenet: ERROR Can’t determine the firewall command! (Is ipchains or iptables installed?) Melyik verzió van fent? a gyári vagy az enyém (uhu.linux.hu oldalról mmp)? szerk: amennyiben az enyém lenne fent, frissítsd. Javítottam a hibát. Nem volt a függőségei közt az iptables. 2007-03-22-10:28 #2096711 mmpFelhasználó gyorikrisztian wrote: Ez a hibaüzenet: ERROR Can’t determine the firewall command! (Is ipchains or iptables installed?) Melyik verzió van fent? a gyári vagy az enyém (uhu.linux.hu oldalról mmp)? szerk: amennyiben az enyém lenne fent, frissítsd. Javítottam a hibát. Nem volt a függőségei közt az iptables. 2007-03-22-11:52 #2096712 gyorikrisztianFelhasználó Az Uhu-linux oldalról töltöttem le. Akkor gondolom a tied. Köszönöm a tanácsot, megpróbálom utána jelentkezem. Köszi 2007-03-22-11:52 #2096713 gyorikrisztianFelhasználó Az Uhu-linux oldalról töltöttem le. Akkor gondolom a tied. Köszönöm a tanácsot, megpróbálom utána jelentkezem. Köszi 2007-03-22-11:54 #2096714 gyorikrisztianFelhasználó Félreértettelek: Nekem a gyári Uhu 2.0-ás van fent. De ha frissítem a tieddel akkor elvileg ok lesz? 2007-03-22-11:54 #2096715 gyorikrisztianFelhasználó Félreértettelek: Nekem a gyári Uhu 2.0-ás van fent. De ha frissítem a tieddel akkor elvileg ok lesz? Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 19 1 2 → Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés