Ha valami kiakad…

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1919739
    paca5
    Felhasználó

      xkill
      majd megváltozik az egér kinézete és amire ráklikkelsz az bezárodik…

      #1919740
      killall
      Felhasználó

        xkill= ctrl-alt-esc, ahogy paca is mondta, az egerkurzor egy koponyava fog valtozni (dizajnos) 🙂 utana ezzel a koponyaval arra kattints, ami kiakadt. ne a hatterbe, mert kepes kiloni az egesz x-et 🙂

        #1871586
        csaba
        Felhasználó

          Megnyitottam a Cartoon-Network honlapját 😀 , és mind a két Konqueror ablak kiakadt, ami megnyílt. A harmadikban fórumozok. A bezárással nem törõdik, kb 20 perce ott figyelnek. Van valami „Ctrl+Alt+Del” szerû parancs?

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.