xkill= ctrl-alt-esc, ahogy paca is mondta, az egerkurzor egy koponyava fog valtozni (dizajnos) 🙂 utana ezzel a koponyaval arra kattints, ami kiakadt. ne a hatterbe, mert kepes kiloni az egesz x-et 🙂
Megnyitottam a Cartoon-Network honlapját 😀 , és mind a két Konqueror ablak kiakadt, ami megnyílt. A harmadikban fórumozok. A bezárással nem törõdik, kb 20 perce ott figyelnek. Van valami „Ctrl+Alt+Del” szerû parancs?