üdv!
kettõs problémám van…
1. kellene 1 olyan weblap, ahol yó sample-k és instrumentek vannak a soundtracker-hez…
2. miért van az, h 1x-re csak 1 hangot képes lejátszani a nyekergõm? mert ha pl az XMMS lefoglalja a /dev/dsp/ -t, akkor nincs más hang a gépemen, és fordítva? mert baromi idegesítõ…
le merném fogadni, h van rá megoldás…