hangbaj és SoundTracker

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott hangbaj és SoundTracker

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1945102
    killall
    Felhasználó

      persze, hogy van megoldas, ezerszer leragott csont, keress ra.

      #1874290
      csaba
      Felhasználó

        üdv!
        kettõs problémám van…
        1. kellene 1 olyan weblap, ahol yó sample-k és instrumentek vannak a soundtracker-hez…
        2. miért van az, h 1x-re csak 1 hangot képes lejátszani a nyekergõm? mert ha pl az XMMS lefoglalja a /dev/dsp/ -t, akkor nincs más hang a gépemen, és fordítva? mert baromi idegesítõ…
        le merném fogadni, h van rá megoldás…

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.