Ugyan régen láttam Mandrake-ot, de szerintem semmi különöset…
Kihúz, bedug, oszt max szól, hogy új cuccot talált.
A mai linux disztribek elég kényelmesek ilyen szempontból.
ha nem jön be a téma akkor max egy terminálra, rootként
alsaconf és kész
a mdk 24 ill 26 kernellel megy? a 26 ebben az esetben kissé szerencsésebb.
egyébként tényleg semmi különös nincs egyik esetben sem, mivel az alsa egy szkripttel kiválasztja a betöltendõ hangmodult. további szépsége a dolognak, hogy akár bent is hagyhatod a régi hangkardot. pl. az alsamixer egy paraméter által képes két külön hangeszközt kezelni stb stb….